Demet Akalın’la yaşamış olduğu hediye polemiğinden dolayı gündemden bir türlü düşmemekte olan şarkıcılardan Berkay Şahin, 2 milyon 200.000 Türk Lirası tutarında bir ödeme yaparak arabasını yenilemiş oldu. Ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcı, arabasına eşi ile birlikte kendi isminin baş harflerinden meydana gelen çok özel bir plaka yaptırmış oldu.

Demet Akalın, ünlü sanatçılardan Berkay’ın eşi olan Özlem Ada Şahin’e doğum hediyesi şeklinde Rolex markasına sahip bir tane saat almıştı. Fakat Berkay ile birlikte eşi, söz konusu bu saati iade ederek parasını almak istedikten sonra durumdan haberdar olmuş durumdaki Akalın fazlasıyla sinirlenmiş, ”Hediye hiç bir şekilde satılmaz” ifadelerine yer vererek çifte küsmüş idi. Hediye polemiğinden dolayı gündemden bir türlü düşmemiş olan Berkay Şahin, bu defa ise yeni arabası ile birlikte gündeme gelmiş oldu.

Ayakligazete isimli popüler sitenin haberine bakılır ise ünlü durumdaki şarkıcı, Fulya içerisinde yer alan bir tane galeriye gidip son model Bentley markasına sahip bir tane araç satın almış durumda. Berkay, söz konusu bu lüks araçla ilgili olarak kesenin ağzını da sonuna kadar açarak 2 milyon 200.000 Türk Lirası tutarında bir ödeme yaptı ödedi. Berkay ile birlikte eşi Özlem Şahin’in baş harflerinden meydana gelen özel yapım ”BOS” plaka yaptırmış olan ünlü şarkıcı, yeni arabasının önünde de galerinin sahibi olduğu bilgisine ulaşılan Erkan Özkaya ile birlikte Fatih Terim’in damadı olduğu açıklanan Volkan Bahçekapılı’yla beraber poz vermeyi de ihmal etmedi.