Acun Ilıcalı’yla ortalama olarak 15 aylık bir zaman boyunca evli kaldıktan hemen sonrasında tek bir celsede boşanmış olan Şeyma Subaşı, YouTube platformu üzerinde bir kanal açtı ve gitmiş olduğu tatillerle birlikte günlük hayatından videolar çekip paylaşmaya. Geçtiğimiz gün New York ile birlikte Miami’de yapmış olduğu tatillerin bulunduğu bir tane video paylaşımı yapan Subaşı’nın bornozuyla kameraların karşısına geçmiş olduğu anlar ise çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde canlı yayına çıkan Acun Ilıcalı’yı mesaj atıp kızları Melisa’yla çıkacak olduğu tatille ilgili maddi harcamalar konusunda soru soran Şeyma Subaşı, olaylı bir şekilde başlamış olan tatilinden de video paylaşımı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz gün YouTube kanalı üzerinden yeni bir tane video paylaşımı gerçekleştiren Subaşı, Miami içerisinde bir tane partiye katılmak amacıyla hazırlık yaptığı anları açıkça paylaştı. Bornozuyla kameraların karşısına geçmiş olan Subaşı, yatağın üstüne bağdaş kurup oturmayı istediği anda frikik vermektende son anda kurtulmuş oldu.

Şeyma Subaşı’nın videosu içerisinde çok fazla dikkat çekmiş olan bir başka sahne de kızı Melisa’yla oyun oynarken kaydedilen anlardı. Geçmiş olduğumuz gün içerisinde kızı Melisa’nın yağmurdan korkuyor olmasına hiç bir şekilde aldırış etmeden video çekmiş olduğundan dolayı tepkilerin odak noktasında yer alan Subaşı, bu defa ise oyun oynadığı esnada kızını çok büyük bir tane naylon poşetin iç kısmına koydu ve etrafında döndürmüş oldu.