Acun Ilıcalı, Bircan Bali ile birlikte Ece Erken’in sunduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli programa konuk olarak katıldı. Canlı yayın esnasında çok samimi itiraflar gerçekleştirmiş olan Ilıcalı sonrasında ise; ”Aylık geliriniz tam olarak ne kadar?” şeklinde sorulan soruya da yanıt verdi.

Mesleğe tam olarak nasıl başlamış olduğunu da açıkça anlatan Acun Ilıcalı; ‘Ben yapımcı olmayı daha fazla seviyorum. Muhabirlik ile başlamıştım. Muhabir ise hem bir yapımcı hemde bir sunucu gibi bir şeydir bana kalırsa. Şimdi ise aynı sistemi biraz daha büyütmüş olduğumu düşünün. Yapımcılığı fazlasıyla seviyorum.” ifadelerine yer verdi.

Kişisel durumdaki zevklerinden de söz eden Acun Ilıcalı, Ece Erken tarafından sorulan ”Aylık gelirin tam olarak ne kadar?” şeklindeki sorunun hemen sonrasında; ”Bizim bu sorunun cevabı için 6 saat boyunca hep birlikte hesaplamamız gerekli. Meksika’dan tam olarak ne kazanmış olduk falan diye. İyi bir şekilde kazanmaktayım diyelim.” ifadeleriyle yanıt verdi.

4 tane çocuğu bulunan Acun Ilıcalı, çocukları fazlasıyla sevmekte olduğunu ifade ederek; ”Benim annemler tam tamına 7 kardeşlerdi. 10 yaşında iken ben, beni ananemlerim evlerine göndermişlerdi. Ondan dolayı da ses olayına bir alışkanlığım bulunuyor. Kendi kızlarıma karşı olan duygularım tamamen değişikti. Şımarık durumda bulunan çocuklara karşı da antipati duymaktayım. Bir tane çocuk daha olabilir aslında. Bir şey planlamış olduğum yokta, fazlasıyla seviyorum çocukları” ifadelerine yer vererek bombayı patlatmış oldu.