Denizli ili içerisinde yabancı uyruğa sahip şahısların arasında alacak ve verecek sorunundan dolayı meydana gelen kavga esnasında üç kişi yaralanmış bir durumdayken, olayla alakalı olarak beş kişinin de ekipler tarafından gözaltına alındığı açıklandı.

Elde edilen bilgilere göre bu olay, Pamukkale ilçesinde yer alan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde gerçekleşti. İddialara bakılırsa, yabancı uyruğa sahip oldukları bilgisine ulaşılan iki grubun arasında caddenin hemen üstünde 22.000 Türk Lirası tutarında bulunan bir alacak ve verecek sorunundan dolayı tartışma çıkmış oldu. Söz konusu bu tartışmanın ise ani bir şekilde kavgaya dönmesinin hemen sonrasında iki tarafta birbirine vurmaya başladı. Olay esnasında, her 2 taraf içerisinden de Mohsen Hendiani ile birlikte Mojtaba Muhammat Ali Paur ve Zahra Mır Raza adına sahip kadın yaralanmış oldu.

İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere intikal eden polis memurları yaralanmış olan şahıslarla beraber kavgaya karışmış olan toplam olarak beş kişiyi hızlı bir şekilde gözaltına aldı. Yaralı durumdaki yabancı uyruklular ilk olarak Denizli Devlet Hastanesi’ne hemen sonrasında da ifadelerinin alınması amacıyla karakola götürülmüş oldu. Olay esnasında gözaltına alındığı açıklanan 2 tanesi kadın beş şahsın emniyet içerisindeki işlemleri ise sürüyor.