2005 senesi içerisinde yaşamını yitiren başarılı oyuncular arasındaki Tanju Korel ile birlikte Hülya Darcan çiftinin kızı olarak tanınan Zeynep Korel, Amerika Birleşik Devletleri içerisinde günlük 400 Türk Lirası tutarında temizlikçilik yapıyor.

Magazin dünyasında büyük yer kaplayan bu olayın arsından Zeynep Korel, ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli program içerisinde kendi kız kardeşi olan Bergüzar Korel’le alakalı olarak şoke eden bir iddia da bulundu

Kanal D üzerinde paylaşılan 2. Sayfa isimli programın özel haberine bakılırsa; Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Bergüzar Korel’in kız kardeşi olarak tanınan Zeynep Korel, Chicago kentine taşındı ve burada yaşamına adeta 0’dan başlama kararı aldı. Boğaziçi Üniversitesinde yer alan Turizm Otelcilik mezunu olduğu bilinen Korel, Teksas’ta yer alan Rice Üniversitesi içerisinde Tasarım bölümünü tamamladı ve sonrasında ise pek çok firmada yöneticilik yapmayı sürdürdü. 2 tane kitap yazdığı bilinen Zeynep, şu zamanlarda ise temizlik işçisi olarak çalışıyor. İkamet ettiği site içerisinde günlük 400 Türk Lirası tutarındaki bir ücretle evlere temizliğe gitmeye başlayan Zeynep, kalan zamanlarında ise saatlik ücreti 70 Türk Lirası tutarından köpek gezdirmeye devam ediyor..

Bergüzar Korel’den daha büyük olduğu bilinen Zeynep Korel, program içerisinde yapmış olduğu özel konuşmada ailesi tarafından dışlandığından dolayı Amerika Birleşik Devletleri’nde temizlikçilik yapmaya başladığını ve kardeşinin şu anda bulunan evliliğinin bebekten dolayı sürdüğünü iddia etmiş durumda.

Bu söz konusu gelişmelerin ardından sessizliğini korumaya devam eden Bergüzar Korel’in, bahsi geçen bu ne yanıt vereceği de meraklı bir şekilde bekleniyor.