Sanatçılardan biri olan Zerrin Özer, geçmiş olduğumuz Haziran ayı içerisinde 3 seneden beri beraber olduğu Murat Akıncı’yla nikah masasına oturma konusunda karar aldı. Nikahta çekilmiş olan fotoğraflarının yayılmaya başlamasıyla pek çok kadın Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan 2. Sayfa isimli programa telefon aracılığıyla bağlanıp Akıncı’nın dolandırıcı bir kişi olduğunu ileri sürdü. Nikah masasına oturduğu eşinin kendisine pek çok hususta yalan söylemiş olduğunu öğrenen Özer de boşanma konusunda bir karar aldı. Yaşamış olduğu bu zor günleri bir türlü atlatamamış olan Özer’in, dün ise hastanelik olduğu açıklandı.

Yaşamış olduğu olaylardan ötürü çok kötü günler geçirmekte bulunan Zerrin Özer, hastaneye götürüldü. ”Fazlasıyla acım var” ifadelerine yer veren Zerrin Özer, Instagram hesabı üzerinden de hastane odası içerisinden bir tane fotoğraf paylaşımı yaparak ”Canım, canım en iyi dostlarım benim! Bu hiç bir şekilde duygu sömürüsü de değil. 1 haftadan beri yaşamış olduğum çok hemde çok fazla acılarım ile birlikte ağrılarım mide ve pankreas bir birine girmiş bir durumda. Bu söz konusu ağrılara dayanmak ise fazlasıyla zor. Pazartesi gününde yine devam ediyor olacağız. inşallah ki hiç bir şey çıkmamış olacak. Acıma sizlerde bir dua edebilirseniz çok sevinirim geçmesi için canım dostlarım. Var olun sizler daima..” ifadelerine yer verdi.

36 saat boyunca evli kalmış olduğu Murat Akıncı’dan boşanma konusunda bir karar almış olan Zerrin Özer, Haziran ayı içerisinde de kendi evinde baygınlık geçirdiğin için hastaneye götürülmüştü.