Star TV ekranları üzerinde karşımıza çıkan ve herkes tarafından çok fazla sevilen Erkenci Kuş isimli dizi içerisinde yakışıklı oyunculardan biri olan Can Yaman’yla partner olarak tanıdığımız Demet Özdemir, popüler diziyle alakalı final kararı alınmasının hemen sonrasında yeni bir tane diziyle anlaşma yaptı. Özdemir, ‘Evim’ isimli dizi içerisinde başarılı ve yakışıklı oyunculardan biri olan İbrahim Çelikkol’la partner olmuş bir durumda.

Rol arkadaşlarından olan Can Yaman ile alakalı devamlı olarak aralarında bir aşk olduğu iddiaları çıktığından dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemiş olan Demet Özdemir, Instagram hesabı üzerinden kendisini takip eden hayranlarına da yeni bir dizi müjdesini vermiş oldu. Özdemir, çok yakın bir zamanda başlayacak olduğunu açıkladı Evim isimli diziyle ilgili olarak İbrahim Çelikkol’la kameraların karşısına geçmiş bir durumda. ”Evim” isimli dizi içerisinde başrolleri paylaşacakları konusunda açıklamalar yapılan İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’den ise diziyle alakalı ilk kareler gelmeye başladı.

Söz konusu bu dizi içerisinde İbrahim Çelikkol Mehdi isimli karaktere can verirken Demet Özdemir de Zeynep isimli karaktere can veriyor olacak. Özdemir ayrıca Çelikkol ile çektirmiş olduğu fotoğraflardan bir kısmını; ”Hayırlı olsun hepimiz için o zaman” şeklindeki bir not ile paylaştı.