Daha çocukken Disney tarafından çekilen filmlerde yer alarak şöhret kazanan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Bella Thorne, 22. yaşını Instagram platformu üzerinden paylaşmış olduğu bikinili fotoğrafları ile kutlamış oldu.

Sıra dışı bir şekilde devam eden yaşam tarzından dolayı tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başaran genç yaştaki oyuncunun fazlasıyla iddialı doğum günü fotoğrafına, kısa zaman içinde 1 milyon tanenin üstünde beğeni gelmiş oldu. Güzel durumda bulunan oyuncu, başka bir doğum günü paylaşımının alt kısmına da; ”’Kendime karşı duymuş olduğum güveni bu yıl içerisinde bulmuş oldum. 22. yaş günümde güzellik ile birlikte bol bir miktarda gözyaşı, kahkaha ve çok daha fazla iş bulunuyor.’ şeklinde bir not yazdı.

Thorne, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde, yetişkin film sektörü içine adım attığı konusunda bir duyuruda bulunmuş, cinsel içeriğe sahip bir siteyle ilgili olarak yönetmen koltuğuna oturmuş idi. Kaleme almış olduğu senaryo üzerinde, 2 tane sevgilinin ilişkilerinde meydana gelen kavgalarla baskı kurma konusundaki gayretten bahseden Thorne’a, cinsel içeriğine sahip video paylaşım platformu, 11 Ekim tarihi içerisinde ‘En iyi cinsel içeriğe sahip film yönetmeni’ şeklinde bir ödül verecek olduğunu ifade etti.