Ebru Şallı için düğün armağanı olması amacıyla 200.000 Türk Lirası tutarında bir pırlanta yüzük almış bulunan Uğur Akkuş, şimdi ise İstanbul ilinde yer alan Bebek semtindeki lüks durumdaki villasının tapusunu eşinin üstüne yaptırmış oldu.

Güzel ve başarılı mankenlerden biri olan Ebru Şallı, geçmiş olduğumuz ay içerisinde bir zamandır beraber olduğu iş adamlarından Uğur Akkuş’la nikah masasına oturarak dünya evine girmiş oldu. Çiftin düğün fotoğrafları incelendiği zaman çok fazla dikkat çekmiş olan detay da Şallı’nın parmağında yer alan 200.000 Türk Lirası tutarındaki bir tektaş yüzük olmuştu. Düğün armağanıyla birlikte herkesin ağzını açık bırakmayı başaran Uğur Akkuş, eşi için lüks bir tane hediye daha vermiş oldu.

Milliyet üzerinde yer almış bulunan habere bakılırsa; yalnızca yakın dostlarının katılım sağladığı sade bir nikah ile dünyaevine girmiş olan çift arasından Uğur Akkuş, eşi için İstanbul ilinin en gözde yerleri arasında bulunan Bebek semtindeki milyon dolarlık bir değere sahip villasının tapusunu hediye etmiş oldu. Eşinin bu hediyesi ile birlikte fazlasıyla mutlu olmuş bulunan Şallı, geçmiş olduğumuz hafta deniz manzarasına sahip villasını boşaltıp kendi zevkine özel olarak dizayn etmeye başlamış oldu. Evinde yer alacak eşyalarını eşi ile beraber seçeceği açıklanan Şallı, 1 ay sonrasında ise yeni villasına taşınmış olacak.