Amerika Birleşik Devletleri’nde ünlü moda devlerinden biri olan Victoria’s Secret, İngiltere içerisindeki kadın iç çamaşırı firmalarından bir tanesiyle gerçekleştirdiği işbirliğinden dolayı, büyük beden model olarak tanınan Ali Tate-Cutler’le özel bir anlaşma yaptı.

Bluebella isimli firmayla ilgili olarak tanıtım filmi çekilmesi amacıyla ilgileri çeken mankenlerden Ali Tate’yle çalışma konusunda karar alan Victoria’s Secret, bu konuda bir ilke imza atarak ilk defa büyük beden bir model ile anlaştı. Moda devi yapmış olduğu bu hamlenin sonrasında ”’Victoria’s Secret mevcut durumdaki kalıplarını yıkma kararı mı aldı?” yorumlarına maruz kaldı.

Victoria’s Secret isimli moda devinin New York içerisinde gerçekleştirilen lansmanına katılım sağlayan çekici model yapmış olduğu açıklaması içerisinde; ‘Victoria’s Secret moda devinin duvarlar üzerinde yer aldığımı görmek adeta bir hayal gibi geliyordu. Marka zannediyorum ki pek çok insanın idolü durumundaydı. Bu aslına bakılırsa büyük bedenlerle alakalı olarak doğru şekilde fazlasıyla güzel bir adımdır. Markayla birlikte direkt bir şekilde çalışmıyor olsam bile tanıtımları üzerinde bulunan ilk büyük beden model olarak yer aldığımı da söylemem gerekiyor. Medya ile birlikte moda alanı içerisinde daha fazla yer almamızın gerekli olduğu konusunda bir düşüncem var zira pek çok kadın herkesin kafasında yer alan zayıflık ile birlikte fizikte bulunmuyor. Bize benzeyen insanlarda bulunuyor. Bu aslında belki Victoria’s Secret adlı moda eviyle ilgili bir adım olacaktır.’