Araba içerisinde çekmiş olduğu videolar sayesinde fenomen olmayı başaran daha sonra şarkıcılığa geçiş gerçekleştiren Banu Parlak, geçtiğimiz akşam kızıyla birlikte annesiyle Mehmet Ali Erbil’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Kaçış Sendromu rahatsızlığından dolayı hastaneye gitmiş olan ve serum yediği bilgisine ulaşılan Mehmet Ali Erbil’in son görüntüleri de herkesi korkutmuş oldu.

Kaçış Sendromu isimli hastalığından dolayı tam tamına 235 gün boyunca yoğun bakım içerisinde kalmış olan Mehmet Ali Erbil, her ay içerisinde düzenli bir şekilde serum almaya devam ediyor. Geçmiş olduğumuz gün içerisinde de hastaneye gidip sevenlerini çok fazla korkutmuş olan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz akşam üzeri Banu Parlak’la bir aradaydı. Yakın bir zaman geçtikten sonra dede olacağı açıklanan Mehmet Ali Erbil, Parlak’ ın 1 yaşında olduğu bilgisine ulaşılan kızını sevip oyuncak hediye etmiş oldu.

27 Eylül tarihi içerisinde Kanal D ekranları üzerinde karşımıza gelen 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katılan ve almış olduğu kilolardan dolayı da çok fazla dikkat çekmiş olan Mehmet Ali Erbil adeta erimiş bir durumda. Hızlı bir şekilde vermiş olduğu kilolardan dolayı da dikkat çekmiş olan Mehmet Ali Erbil’in hastalık süreci içindeki yorgunluğu ise yüzüne yansımış oldu.