Denizli ilinde traktör ile kamyonun çarpışması sonrasında gerçekleşen trafik kazası esnasında aynı aileden oldukları açıklanan üç kişi yaşamını yitirdi. Meydana gelen bu facia esnasında kamyonun seyir halinde bulunan traktörü önüne katıp metreler boyunca sürüklemiş olduğu ve aracın içinde yer alanların da feci bir biçimde yaşamlarını yitirdikleri bilgisine ulaşıldı.

Elde edilmiş olan bakılırsa söz konusu bu kaza, Çal ilçesinde yer alan Yukarıseyit Mahallesine bağlı bulunan Değirmendere bölgesinde gerçekleşti. Ahmet E. tarafından idare edilen 20 NH 390 plakasına sahip kamyon, hemen ön tarafında seyir halinde bulunan ve Ali Tokmak’ın direksiyonunda yer aldığı 20 NL 751 plakasına sahip traktöre halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı arka taraftan çarptı.

Kazadan hemen sonra ise bölgeye çok fazla sayıda sağlık ekibi ile birlikte, jandarma ekibi ve itfaiye ekibi yönlendirildi. Bölgeye intikal etmiş olan ekipler traktör içerisinde yer alan şoför Tokmak’la beraber Nursel ile birlikte Fatma Tokmak’ın feci bir biçimde yaşamını yitirdiklerini tespit etti. Hemen sonrasında ise yol üzerinde güvenlik önlemleri almaya başlayan ekipler karayolunu da bir müddet boyunca trafiğe kapalı tuttu. Kaza esnasında yaşamını yitirmiş olanların cansız bedenleri gerçekleştirilen incelemelerin hemen sonrasında otopsi yapılması amacıyla cenaze arabalarıyla Çal Devlet Hastanesi’nin morguna götürüldü.

Kamyonun şoför koltuğunda yer alan Ahmet E. de olayın yaşandığı yere gelen jandarmalar tarafından gözaltına alınmış bir durumda. Kazayla alakalı olarak başlatılmış olan soruşturma ise sürüyor.