Dünyaca ünlü durumdaki Megastar Tarkan 2016 senesi içerisinde yaşamını birleştirme konusunda bir karar aldığı Pınar Tevetoğlu’yla 2. defa ebeveyn olabilmenin mutluluğunu yaşamaya başladı. Ortaya çıkmış olan son dakika bilgilerine bakılır ise, Tarkan’ın evlenmiş olduğu eşi Pınar Tevetoğlu şu zamanlarda 2 aylık hamile bir durumda.

Çift, geçmiş olduğumuz sene içerisinde kızları Liya’yı kucaklarına alarak çok büyük bir heyecan yaşamıştı. Her bir fırsat olduğunda kızı ile birlikte eşine karşı sevgisini dile getirmeye devam eden Megastar ilinci defa baba olma konusundaki fikrine çok sıcak bakmakta olduğunu açık bir şekilde belirten çeşitli açıklamalarda gerçekleştirmişti. Kanal D üzerinde karşımıza çıkan 2. Sayfa isimli program tarafından yapılan habere bakılırsa, çiftten herkesi sevindirecek çok müjdeli bir haber gelmiş oldu. Tarkan’ın hayatını birleştirmiş olduğu eşi Pınar Tevetoğlu şu zamanlarda tam ili aylık hamile bir durumda.

Çok kısa bir müddet öncesinde Bağdat Caddesi içerisinde objektiflere yakalanan Pınar Tevetoğlu’nun doktora kontrole gitmiş olduğu da açıkça ortaya çıkmış oldu. 2. çocukla ilgili müjdeyi almış olan çiftten Tarkan, halen eşi ile evlilik aşamalarındayken muhabirlere sürekli olarak; ”Bizim Pınar ile üç tane çocuğumuz olacak” şeklinde bir açıklamada bulunuyordu.