Çok uzun bir ara verdikten sonra eylül ayı içerisinde Harbiye’de vermiş olduğu konser sayesinde hayranlarına 1 hafta süresince müzik ziyafeti yaşatan Megastar Tarkan’ın yılbaşı ile alakalı programı da daha şimdiden kesinleşmiş bir durumda. Harbiye içerisinde tam 7 gün süresince sahneye çıkmış olan Tarkan, tam tamına 7 milyon Türk Lirası tutarında bir para kazanmıştı. Pop starın yılbaşı için tam olarak 2 saatlik süreyle çıkacak olduğu sahneden tekrar dudakları uçuklatan bir ücret alacak olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yılbaşı için ortalama olarak 2 ay kalmışken, ilk önce Tarkan’ın ne kadar para kazanacak olduğu ortaya çıkmış bir durumda. Kanal D üzerinde ekranlara gelen 2. Sayfa isimli program tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Kıbrıs’ta lüks bir tane otel ile yılbaşı programıyla alakalı olarak anlaşma gerçekleştiren Tarkan, 2 saatlik bir zaman için tam tamına 2 milyon Türk Lirası tutarında bir para kazanmış olacak.

Harbiye’nin hemen sonrasında ayağının tozu ile Avrupa turnesine çıkmış bulunan Megastar Tarkan’ın, bu söz konusu konserlerden de tam tamına 8 milyon Türk Lirası tutarında bir para kazanmış olduğu bilgisine ulaşılmıştı.