Chelsea isimli kulübün en ateşli taraftarı arasında yer alan ünlü modellerden Jessica Lopes, takımın şampiyonluğu kazanması halinde tamamen soyunacak olduğu konusunda bir söz verdi.

Geçmiş olduğumuz ay içerisinde Meksika’da gerçekleştirilen en iyi kalça yarışması esnasında Birleşik Krallık’ı temsil etmiş olan ve söz konusu bu yarışma esnasında 3. olmayı başaran, aynı zamanda Chelsea isimli kulübün en ateşli taraftarlarından biri olan ünlü modellerden Jessica Lopes, yapmış olduğu açıklama ile birlikte taraftarları da çok fazla heyecanlandırmış oldu. Cesur durumda bulunan model, takımının bu yıl içerisinde şampiyon olması halinde komple soyunmaya da söz vermiş durumda.

Brezilyalı bir durumda bulunan ve 6 seneden beri Birleşik krallık içerisine yaşamını sürdüren model, Chelsea kulübünün maçlarını çok iyi bir şekilde takip etmekte olduğunu ve takımının başarısı amacıyla her şeyi yapabilecek olduğunu ve hatta soyunacağını bile açık bir şekilde ifade etti.

Takımın aslında çok iyi bir kadrosu ile birlikte hocası olduğunu da açık bir şekilde ifade eden Jessica, Chelsea kulübünün oyuncuları arasından en fazla Norveç asıllı forvet pozisyonunda görev yapan Teemu Pukki’nden etkilenmiş olduğunu ifade etti.