”Fatmagül’ün Suçu Ne” adlı dizi sayesinde ismini duyurmayı başaran ünlü oyunculardan biri olan Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalça kısmına kadar açılmış olduğu bir poz ile sosyal medya platformuna damgasını vurdu.

Fatmagül’ün Suçu Ne isimli dizi bir dönemlere damgasını vurmayı başarmıştı. Bu dizi içerisinde kötü bir karaktere başarılı bir şekilde can veren ve herkes tarafından tanınırlığı daha fazla artan Esra Dermancıoğlu yapmış olduğu bir paylaşımla takipçilerini çok fazla şaşırtmış durumda. Dermancıoğlu, ayağında yer alan eteğinin kalça kısmına kadar açılmış bir biçimde arkadaşı ile birlikte poz verdi. Dermancıoğlu ayrıca, elinde bir patates kızartmasının yer aldığı tabakla vermiş olduğu söz konusu bu pozu ”Patates kızartması hiç bir şekilde selülit yapmaz” şeklindeki bir notla paylaştı.

Beren Saat’le çok yakın dost oldukları bilinen ve söz konusu bu oyuncunun sıkıntılı günler yaşadığı dönemde de yanında bulunan Dermancıoğlu’nun paylaştığı pozu takipçileri tarafından çok büyük bir tepki ile karşılanmış durumda. Oyuncunun bacak dekoltesi bulunan pozunu altına ‘Keşke selülit yapmış olsaydı da yalnızca ona odaklansaydık, geriye kalanını görmemiş olurduk, kısmet değilmiş” benzerinde pek çok yorum yazıldı.

Son olarak ”Bir Zamanlar Çukurova” isimli diziye transfer olmuş durumdaki oyunculardan Esra Dermancıoğlu, şu zamanlarda da bir tane tiyatro projesi ile alakalı çalışmalara başlamış bir durumda.