”Saltbea” şeklindeki hareket sayesinde dünyanın tamamında ismini duyurmayı başarmış olan ve New York ile birlikte Dubai benzerindeki çok büyük metropoller içerisinde mekan açılışı gerçekleştiren ünlü kasaplardan Nusret, sosyal medya platformu üzerinde de yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde isminden söz ettirmekte.

Instagram platformu üzerinde 23 milyon 600.000 tane takipçisi yer alan Nusret Gökçe yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde sayıyı da devamlı olarak arttırmakta. Restorantları dünya çapında ünlü durumda bulunan yıldızların akınına uğramaya devam eden Nusret’in, sosyal medya üzerinde de bu denli popüler bir hale gelmesinin altında yatmakta bulunan asıl etken ortaya çıkmış bir durumda.

Posta tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, aylık 20.000 Türk Lirası tutarından işe almış olduğu sosyal medya uzmanı ile çalışmalar gerçekleştiren Nusret, tabiri caiz ise personelinin dizinin dibinden ayrılmamaktaymış. O kadar ki, Nusret dünya üzerinde nereye giderse gitsin sosyal medya ile ilgilenen uzmanını da yanında götürmekteymiş.

Nusret Gökçe yapmış olduğu çalışmalarından memnun bulunduğu uzmanla ilgili olarak yakınlarına ise şu şekilde konuşuyormuş; ”Çok iyi bir şekilde çalışıyor. Bundan dolayı da 2020 senesinde ona çok iyi bir zam yapmış olacağım, aylık olarak almakta olduğu maaşı 30.000 Türk Lirası tutarında olacak.”

Vermiş olduğu her bir poz, çekmiş olduğu her bir video uzman personel tarafından kontrol edildikten sonra takipçisine sunulmaya başlanan ünlü durumda bulunan kasap, Instagram platformu üzerinde bu alan içerisinde dünya üzerinde en fazla takip edilmekte bulunan Türk.