2014 yılı içerisinde nikah masasına oturmuş olan Beren Saat ile birlikte Kenan Doğulu çiftinin evlilikleri konusunda büyük bir kriz çıkmış ve çift uzun bir zamandan beri bir araya gelmemekteydi. Evlilikleri içerisinde çok büyük problemler yaşanmış olan Beren Saat’in ünlü durumda bulunan bir DJ’le beraber çekildikleri fotoğrafları ortaya çıkmaya başlamış ve ikilinin aşk yaşamaya başladıkları da ileri sürülmüştü. Boşanacak oldukları konuşulmaya başlanan çiftten de herkesi çok fazla sevindirmekte olan bir haber gelmiş durumda.

Bir müddet sonrasında Kenan Doğulu’nun oyunculardan biri olan Aslı İşler’le Beren Saat’e ihanet etmiş olduğu da ileri sürüldü, Beren Saat tarafından yapılmış olan ”masumiyetini kaybettin” şeklindeki bir paylaşım da iddiaları çok daha fazla güçlendirmiş oldu. Yaklaşık olarak beş ay öncesinde evlerini ayırmış olan çift arasından Beren Saat’in DJ Maga’yla çektirmiş olduğu fotoğrafları da fazlasıyla konuşuldu.

Haklarında nerdeyse her geçtiğimiz gün değişik bir iddia ortaya atılmış olan çiftten de çok daha müjdeli bir haber gelmiş oldu. Kanal D ekranları üzerinde paylaşılmakta olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programı tarafından yapılan özel haberine bakılır ise; çift aylar geçtikten sonra nihayet barıştı. Bir zamandır eşi ile aynı evde yaşamamakta olan çiftten Beren Saat, yaklaşık olarak bir hafta öncesinde evine geriye dönüş yaptı..