Bir müddet önce boşanarak tekrardan evlenme konusunda bir karar vererek gündeme bomba gibi düşen Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, katılım sağladıkları bir düğün töreni esnasında birbirlerine girmiş oldu.

Boşanma kararı aldıktan ve mahkeme işlemleri tamamlandıktan sadece 20 gün sonrasında barışmış olan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, geçmiş olduğumuz gün beraber Ferruh Taşdemir’in düğün törenine katılım gerçekleştirdi. Yeni barışmış olan ve 2. defa evlenmek amacıyla da hazırlıklar yapmaya başlayan çift, düğün töreni esnasında kavga etmiş oldu.

İddialara bakılırsa söz konusu bu kavganın sebebi, Sinan Akçıl’ın basın mensupları ile görüşerek röportaj vermeyi talep etmesi oldu. Basına konuşma konusunda bir isteği olmayan Burcu Kıratlı ise Sinan Akçıl’a; ”Sen medyanın maymunu musun? Ne için bir gerek var?” ifadeleriyle çıkış yapmış oldu.

Ani bir şekilde gerilmiş olan çift, kavga etmeyi sürdürerek düğün hazırlıklarıyla meşgul durumda bulunan otelin mutfağına girdiler. Kavga ise mutfakta çalışan personellerin önünde bütün şiddeti ile birlikte sürerken Burcu Kıratlı’nın Sinan Akçıl’a tokat attığı iddia edildi. Kavgaları çok zor sona eren ikili, mutfakta çalışan personellerin yardımları ile arka kapıdan çıktı ve oteli terk etmiş oldu.