Acun Ilıcalı ile evliliğini sona erdirdikten çok kısa zamandan sonra İtalyan asıllı DJ’lerden Guid Senia’yla aşkı ortaya çıkan Şeyma Subaşı, sevgilisi ile çekilmiş olduğu birbirinden özel anlarını açık bir şekilde paylaştı. Fakat Şeyma’nın paylaşmış olduğu bazı fotoğrafları üzerindeki çok çarpıcı detaylar ise dikkatli bir şekilde inceleyen takipçilerin gözlerinden hiç bir şekilde kaçmadı.

Şeyma Subaşı, yaz mevsimiyle birlikte Ibiza’ya özel bir veda niteliği taşımakta olan paylaşım gerçekleştirdi. Yaz sezonunun nerdeyse çok büyük bir kısmını sevgilisi Guido’yla beraber Ibiza içerisinde geçirmiş olan Şeyma Subaşı, kısa bir dönem önce ayrılma aşamasına gelmiş olduğu sevgilisiyle arasını tekrar düzelttikten sonra dikkat çeken paylaşımlarına tekrardan başlamış bir durumda.

Şeyma Subaşı, daha önce hiç bir şekilde paylaşmamış olduğu ve sevgilisiyle çekilen özel fotoğraflarını ilk defa paylaştı. Subaşı’nın paylaştığı pozlarından bazıları da fazlasıyla dikkat çekmeyi başardı. Fotoğraflarından bir tanesinde açılmış göğsünü ateş emojisini kullanarak kapattığı görülen Subaşı, aynı pozun üzerinde bir tane erkeğe ait olduğu görülen ellerinin kalça kısmında yer alması da gözlerden kaçmış değil. Arka arkaya özel zamanlarını takipçileri ile paylaşmış olan Subaşı’nın, başka bir pozu üzerinde de sevgilisi ile yatakta yer alması çok fazla dikkat çekmiş oldu.