Yeşilçam filmlerinin usta oyuncularından biri olan Fatma Girik, hastaneden taburcu edildikten bir süre sonra yürüteçle objektiflere yakalandı. Girik’i bu durumda görmüş olan vatandaşlar ise yardımcı olabilmek amacıyla hemen oyuncunun yanına koşmaya başladı.

Yürüme güçlüğü çektiğinden dolayı tedavi görmeye devam ettiği hastane içerisinden geçtiğimiz hafta taburcu olduğu açıklanan Fatma Girik, Nişantaşı içerisinde objektiflere yakalandı.

Yeşilçam filmlerinin ünlü oyuncularından biri olan Fatma Girik, yürüme güçlüğü çektiğinden dolayı Ankara Şehir Hastanesi’ içerisinde tedavi görmeye devam ettiği fizik tedavi sonrasında yürüme konusundaki güçlüğü kısmi bir şekilde düzelmeye başlamıştı. Söz konusu bu hastaneden ise ortalama olarak 2 hafta öncesinde taburcu edilen Fatma Girik, Nişantaşı içerisinde yürüteciyle birlikte objektiflere yakalandı.

Yürüteci ile birlikte gezintiye çıkmış durumdaki Yeşilçam filmlerinin emektarı, karşıdan karşıya geçtiği esnada yolda yer alan iki kişinin yardımlarıyla birlikte kaldırıma çıkmış oldu. Bir tane vatandaş tarafından kamerasına alınan bu anların sosyal medya üzerinde paylaşım yapılmasının ardından, kullanıcılar ise; ” acımasız durumda bulunan seneler ne de güzel bir kadındı nasıl bir duruma geldi, Allah en kısa zamanda şifasını versin” şeklindeki yorumları ile üzüntülerini dile getirmiş oldu.