Evinin banyo kısmında düşmüş olan ve sakatlandığı için hastaneye kaldırılmış olan komedyenlerden Mehmet Ali Erbil, Kaçış Sendromu isimli rahatsızlığının nüksetmesinden dolayı tam tamına 235 günlük bir süreyle yoğun bakımda kalmış oldu. Şu zamanlarda yürüme konusunda güçlük çekmiş olan Mehmet Ali Erbil, çok fazla özlemiş olduğu setlere de geri dönmüş bir durumda.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde çok zayıflamış görüntüsünden dolayı da hayranlarını korkutmuş olan Mehmet Ali Erbil’den herkesi çok fazla sevindirecek bir haber gelmiş durumda. Haftalar öncesinde konuk olarak katılmış olduğu 2. Sayfa isimli programda setlere geri dönüş yapacağı konusunda bir müjde vermiş olan Mehmet Ali Erbil, Hababam Sınıfı isimli filmin kadrosuna dahil olmuş bir durumda. Abisinin yanı sıra yakın arkadaşları ile kamera karşısına geçmiş bulunan Mehmet Ali Erbil, bu zamanları da Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmış oldu. Mehmet Ali Erbil’in çok mutlu olması da sevenlerini çok fazla mutlu etmiş bir durumda.

Şarkıcılardan biri olan Banu Parlak, geçmiş olduğumuz akşam üzerinde Kaçış Sendromu isimli rahatsızlığından dolayı her ay serum alabilmek amacıyla hastaneye gitmekte bulunan Mehmet Ali Erbil’e ziyaret gerçekleştirmişti. Parlak tarafından paylaşılan videolara bakıldığında Erbil’in zayıflamış olması da herkesi çok fazla korkutmuştu.