Aralarında yer alan yaş farkına hiç bir şekilde aldırmadan 2014 senesinde nikah masasına oturma konusunda karar alan Serdar Ortaç ile birlikte Chloe Loughnan 9 Ağustos tarihi içerisinde de tek celsede boşanmış oldu. Boşanmadan hemen sonrasında ise Chloe ülkesine geri gitmiş bir durumdayken Ortaç ise eski yaşantısına kalmış olduğu yerden devam etmeye başladı.

Severek ayrılmış olduğu Chloe’yi çok hızlı bir şekilde unutmuş olan Serdar ortaç, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme içerisinde bir tane kadınla beraber objektiflere yakalandı. Yanında yer alan kadın ile uzun saatler boyunca sohbet etmiş olan ve telefonundan devamlı olarak bir şeyler göstermekte bulunan ünlü sanatçının keyfinin de tamamen yerinde olduğu dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı. Ortaç’ın yanında yer alan genç kadının kim olduğu da halen bilinmezliğini koruyor.

2014 senesi içerisinde nikah masasına oturmuş olan Serdar Ortaç ile birlikte Chloe Loughnan, 9 Ağustos tarihi içerisinde anlaşmalı bir şekilde boşanmış idi. 5 sene devam eden evliliği 5 dakika içerisinde bitirmiş olan çift, duruşmadan sonra adliyeden el ele çıkıp ”Severek evlenip, severek boşanmış olduk.” şeklinde bir açıklama gerçekleştirmişti.