Başarılı şarkıcılardan Demet Akalın, ünlü sanatçılardan Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin’e doğumunda hediye şeklinde Rolex markasına sahip bir saat hediyesinde bulunmuştu. Özlem Ada Şahin da söz konusu bu saatin kendine büyük gelmiş olduğunu ifade ederek değiştirmeyi istedi. Mağaza yetkilileri tarafından durumun bilgisine ulaşan Akalın, Instagram hesabı üzerinden Özlem Ada Şahin’e adeta veryansın etmiş oldu. Büyümeye başlayan saat ile alakalı krize Berkay’ın da dahil olmasından hemen sonra Akalın’dan fazlasıyla ilginç bir çıkış gelmiş oldu.

Berkay eşi ile sosyal medya platformundan polemiğe girmiş olan Demet Akalın için; ”Demet bizlerin ablasıdır ancak hediyesinin peşine düşmemiş olması, eşimi ise söz konusu bu polemiğe karıştırmaması gerekliydi” ifadelerine yer verdi. Akalın da Berkay’ın söz konusu bu sözlerine sert çıkmış oldu. Demet Akalın açıklamasında; ”Berkay sen hanımını bir an önce sustur. Bir tane kadın adamı vezir de edebilir, rezil de edebilir” ifadelerine yer verdi.

Demet Akalın, ünlü sanatçılardan biri olan Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin için doğum hediyesi olması maksadıyla ünlü bir tane markaya ait saat almıştı. Özlem Ada Şahin’in söz konusu bu saati satarak, yenisini alabilmek amacıyla mağazaya vermiş olduğu konuşulmaktaydı. Durumla ilgili bilgi sahibi olan Demet Akalın ise çok sert çıkmış idi. Özlem Ada Şahin’le Demet Akalın ise, sosyal medya hesabı üstünden atışmaya başlamıştı.