Genç yıldızlardan biri olan Justin Bieber, dünya üzerindeki farklı bölgeler içerisinde çekmiş olduğu belgesellerden dolayı isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Bursa asıllı Belgesel yapımcılarından biri olan Burak Doğansoysal’ın çekmiş olduğu çita fotoğrafını paylaştıktan sonra olanlar olmuş bir durumda. Ani bir şekilde takipçi sayısında artış meydana gelen Doğansoysal’a sosyal medya hesapları üzerinden de yüzlerce sayıda destek gelmiş oldu.

Bieber tarafından yapılmış olan paylaşım Türk hayranlarını çok fazla mutlu etmiş bir durumdayken Burak Doğansoysal’ın sosyal medya platformu üzerinde yer alan hesabı ise Justin Bieber’in hayranları ile dolmaya başladı.

Profesyonel durumda bulunan fotoğrafçı genç yıldız tarafından çekmiş olduğu fotoğrafını paylaşmış olduğu bilgisine ulaşınca sosyal medya hesabı üzerinden şöyle bir yazı paylaştı; ”Fazlasıyla şaşkın bir durumdayım. Sabah uyanarak telefonu elime aldığım zaman binlerce sayıdaki (abartmıyorum) mesaj ile karşılaşmış oldum. İlk sırada Türkiye’de yer alanlar olmak üzre ”Belieber” durumdaki arkadaşlarım Justin Bieber tarafından benim fotoğrafım paylaşılmış olduğu haberini iletmiş durumdalar. Ben ise fazlasıyla sevmiş olduğum bu fotoğrafı bir defa daha paylaşmaktayım, beğenmeyen hiç kimse kalmasın. Takipçi sayımda da hızlı bir şekilde artış oluyor. 100k olduğum zaman bir tane Justin Bieber şarkısı çalarak söylerim artık. Zira ”belieber” olabilmenin de yaşı olmuyor arkadaşlar.”