Kullanmış olduğu her bir sözün yanı sıra son zamanlarda atmış olduğu her bir adım bile haber olmaya başlayan başarılı ve genç popçulardan biri olan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinde yapmış olduğu paylaşımlarından dolayı yine çok fazla konuşulanlar arasında yer aldı. Aleyna Tilki, Instagram hesabı üzerinden dili dış kısımda vermiş olduğu bir tane pozunu ”Günaydın” şeklindeki bir etiketle paylaştı.

Instagram platformu üzerinde yer alan hesabını aktif bir şekilde kullanmaya devam eden ve takipçileri ile bol bir şekilde fotoğrafını paylaşmakta olan Aleyna Tilki, karelerine düşmüş olduğu yorumlardan dolayı da çok fazla dikkat çekmekte. Fakat başarılı ve genç şarkıcı bu kez dili dış kısımdayken vermiş olduğu bir pozdan dolayı gündemde. Aleyna Tilki’nin paylaşmış olduğu ve altına da ”Günaydın” şeklinde bir not ilave ettiği karenin altına takipçilerinden bazıları ”Dil öğrenmek amacıyla gitmiş sahiden” şeklindeki yorumları yazarak şarkıcıyı eleştirmiş oldu.

Eğitim hayatına Amerika Birleşik Devletler içerisinde devam etme konusunda bir karar almış olan genç yaştaki şarkıcı Aleyna Tilki, geçmiş olduğumuz günler içerisinde de Türkiye’den ayrılmış idi. California içerisinde eğitimine ara vermeden devam edeceği açıklanan Aleyna Tilki, Amerika Birleşik Devletleri’nden ilk fotoğraf paylaşımını da ”Merhaba Amerika Birleşik Devletleri! Senin için çok büyük bir sürprizim bulunuyor” şeklindeki bir notla paylaşmıştı.