Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde 3 tane çocuk annesi olduğu bilgisine ulaşılan kadın, kendisini bıçaklamış olduğundan dolayı koyulduğu cezaevinden geçtiğimiz gün tahliyesi yapılan eşi tarafından öldürülecek olduğu korkusundan dolayı adliyede beklemeye başlamış oldu.

İncilipınar Mahallesi içerisinde annesi olan Semiha Ç’nin yaşadığı evde çocuklarıyla ikamet eden Ümran K. (30), 3 sene öncesinde kendini bıçak ile yaralamış olan ve 7 ay 15 gün süren hapis cezasının hemen sonrasında dün tahliyesi gerçekleştirilen eşi Ali Göksel K’nin (40) tekrar saldıracak olduğu iddiasında bulundu.

Denizli Adalet Sarayı’na gidip orada görevli durumdaki polis memurlarından kendisini korumasını talep eden Ümran K, gazeteciler için yapmış olduğu özel açıklama içerisinde, 12 sene öncesinde dünya evine girdiği eşinin kendisini devamlı olarak darp etmesinden dolayı çocukları ile birlikte evi terk edip annesinin evine yerleşmiş olduğunu ifade etti.

Şikayetçi durumda bulunduğu ve koruma konusunda bir karar aldırmış olduğu eşinin üç sene öncesinde kendisine saldırıp bıçakla bacak kısmından yaralamış olduğunu, annesine ait yaşamlarını sürdükleri eve de pompalı tüfek kullanarak ateş açmış olduğunu ifade eden Ümran K, 7 ay 15 günlük bir süreyle hapis cezası verilmiş olan eşinin geçtiğimiz gün cezaevinden çıkmış olduğunu ifade etti.