Öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı için klipli özel bir destek. Ay yıldız şeklinde bir koreografi yapmış olan öğrenciler bu zamanları da drone aracılığıyla görüntüleyerek klip yapmış oldu.

Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrenim gören öğrenciler Barış Pınarı Harekatı için yapmış oldukları ay yıldızlı bir koreografi ve ayrıca asker selamıyla beraber destek vermiş oldu. Bu söz konusu anları drone sayesinde görüntülemiş olan öğrenciler öte yandan; ”Kahramanların Ölümü ile birlikte Plevne Marşı” eşliğiyle bir tane de klip çekmiş oldu.

Okul bahçesi içerisinde gerçekleştirilmiş olan bu etkinliğe ortalama olarak 100 tane öğrenci katılım sağladı. Okulun iç kısmına ellerinde yer alan türk bayraklarıyla çıkmış olan öğrenciler hemen sonrasında ise koşar adımlarla birlikte hızlıca ay yıldız yapmış oldu. Daha sonrasında ise bayrak açmış olan öğrenciler asker selamı verip söz konusu bu harekat için destek mesajı vermiş oldu. Bu söz konusu anları drone sayesinde de havadan görüntülemiş olan öğrenciler hemen sonrasında da klibin içine Hüseyin Nihal Atsız’a ait olan ”Kahramanların Ölümü” ismindeki bir şiirle Plevne Marşı’nı ilave ederek sosyal medya üzerinden paylaştı. Öğrencilerin söz konusu bu klipleri izleyen herkes tarafından da çok büyük bir beğeni toplamış oldu.