1,4 milyon tane takipçisi bulunan Instagram hesabı üzerinden tuvalette çekilmiş fotoğrafını patlaşan Nur Fettahoğlu paylaşımın altına; ”Bazen arayarak hiç bir şekilde bulamadılar halbuki sahneyi beklemek amacıyla fazlasıyla doğru bir yer.” şekline bir not ilave etti. Fettahoğlu’nun takipçilerinden bir tanesi paylaşımın altına; ”Namus bekçileri buraya gelmeden önce hemen beğenin” şeklinde bir yorum yazdı. Farklı bir tane takipçisi de; ”Ne gerek bulunuyor ki bu şekilde bir fotoğrafa” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Nur Fettahoğlu Kim?

Nur Fettahoğlu 5 tane çocuğu bulunan Karadenizli bir tane ailenin 4. çocuğu şeklinde 12.11.1980 tarihi içerisinde Almanya’da dünyaya gözlerini açtı. Aslında Rize’lidir. Annesi Fatma Fettahoğlu ve babası ise Sinan Fettahoğlu’dur, SKY Türk isimli kanalın haber spikerlerinden biri olan Selvinaz Fettahoğlu ise ablasıdır. Doğumu gerçekleştikten çok kısa bir zamandan sonra yurda geri dönmüş olan ailesiyle İstanbul ilinde yaşamaya başlamış olan Fettahoğlu, sırası ile Beşiktaş Lisesi ile birlikte Haliç Üniversitesinin Moda Tasarım bölümlerinden mezun olmayı başardı.

Farklı bankalar içerisinde görev aldıktan hemen sonrasında kariyerine Sky Turk içerisinde borsa spikerliği yapıp devam etme konusunda bir karar aldı. Bu çok kısa sürecin hemen sonrasında dizilere transfer edilmiş bulunan Fettahoğlu, Benden Baba Olmaz isimli dizi ile birlikte Gönül Salıncağı isimli dizi içerisinde roller aldıktan hemen sonrasında, Kanal D adlı kanalın en büyük prodüksiyonlarından bir olan Aşk-ı Memnu isimli dizide Peyker adlı rolle dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.