Serdar Ortaç’ın geçmiş olduğumuz Ağustos ayı içerisinde tek bir celsede boşanmış olduğu Chloe Loughnan’a tam tamına 1 milyon Türk Lirası tutarında bir tazminat ödemesi yapacağı ortaya çıkmış durumda.

2014 senesi içerisinde çok görkemli bir düğün ile nikah masasına oturmuş olan Serdar Ortaç ile İrlanda asıllı ünlü modellerden Chloe Loughnan, geçmiş olduğumuz Ağustos ayı içerisinde tek bir celsede boşanarak herkesi şaşırttı. Çocukları bulunmayan Ortaç, eski eşi için tazminat ödemesi yapacak.

Beyaz TV kanalında ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz isimli program tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Serdar Ortaç’ın Chloe Loughnan için tazminat ödemesi konusunda bir karar verilmiş durumda. Ortaç, herhangi bir şekilde çocuğunun bulunmamasına karşın eski eşi için tam tamına 1 milyon Türk Lirası tutarında bir tazminat ödemesi yapacak. Net durumdaki geliri tam bir şekilde bilinmemekte olan Ortaç, tazminatı ise taksit taksit bir şekilde ödeme yapacak.

2014 senesi içerisinde nikah masasına oturmuş olan Serdar Ortaç ile birlikte Chloe Loughnan, 9 Ağustos tarihi içerisinde anlaşmalı bir şekilde boşanmış idi. 5 sene boyunca devam eden evliliği 5 dakika içerisinde sona erdiren çift, duruşmadan hemen sonrasında ise adliyeden el ele bir şekilde çıkıp; ”Çok severek evlenmiştik, severekte boşanmış olduk.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.