Denizli ilinde yer alan Bozkurt ilçesi içerisinde bir otomobille motosikletin çarpışması sonrasında gerçekleşen trafik kazası esnasında bir kişi yaşamını yitirirken, bir kişinin ise yaralandığı açıklandı.

Söz konusu bu kaza ise, Bozkurt ilçesinde yer alan Avdan Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgiye bakılır ise, O. Y. idaresinde bulunan 20 NE 099 plakasına sahip bir otomobille Hasan Bozbay idaresinde bulunan motosiklet mahalle içerisinde yer alan kahvehanenin hemen önünde çarpışmış oldu. Söz konusu bu kazanın etkisi ile birlikte savrulmuş olan motosiklet şoförü Hasan Bozbay ile beraber eşi Ayşe Bozbay’ın yaralandıkları açıklandı. Kazanın olduğunu görmüş olan kahvehanede yer alan vatandaşlar da ilk müdahaleyi gerçekleştirmesinin hemen sonrasında, sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.

Motosiklet şoförü olan Hasan Bozbay ile birlikte eşi Ayşe Bozbay yapılmış olan ilk müdahalenin hemen sonrasında hızlı bir şekilde hastaneye götürüldü fakat Hasan Bozbay ise hastane içerisinde gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın yaşamını yitirdi. Eşi olan Ayşe Bozbay’ın da sağlık durumunun şu anda iyi bir vaziyette bulunduğu ifade edildi.

Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden jandarma personelleri de otomobil şoförü olan O. Y.’yi ifadesini alabilmek amacıyla gözaltına almış durumdayken, kaza ile alakalı da soruşturma başlatıldığı açıklandı.