İstanbul metrosunda seyahat ettiği esnada fotoğrafları çekilmiş olan Selda Bağcan sosyal medya üzerinde adeta gündem olmuş bir durumda. 2.sayfa isimli programın Instagram hesabı üzerinden ”Metro içerisinde bir star; Selda Bağcan” şeklindeki notla paylaşılmış olan fotoğrafın altına pek çok yorum yazılmış oldu.

Selda Bağcan’ın aslında fazlası ile mütevazı bir durumda ve halktan kopuk bulunmayan bir sanatçı olarak hayatına devam ettiğine değinen yorumların arasında herkesi şaşırtan çok ilginç bir mesajın da yer alması gözlerden hiç kaçmadı. Ünlü şarkıcılardan biri olan Ebru Polat, New York kentine gitmiş olduğunu ifade ederek; ”Ne olabilir ki… Ben de dün New York içerisinde sürekli olarak metro ile gezdim. Hepimiz binmekteyiz” yazdıktan sonra adeta alay konusu haline geldi.

Ebru Polat bundan sonra kendisine yöneltilmiş olan; ”Sen kendini Selda Bağcan’la bir mi tutmaktasın” şeklindeki eleştirilerle ilgili olarak yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir mesajla cevap vermiş oldu. Selda Bağcan’la kendini hiç bir şekilde kıyaslamamakta olduğunu belirten Polat açıklamasının devamında ise; ”Başınıza her ne gelmekteyse sürekli olarak bu kendinizle birlikte başkalarını küçük görmekten gelmekte. Bana hiç bir şekilde vermenize de gerek yok, en azından kendiniz için biraz değer verin” ifadeleriyle bir not paylaştı.