Uzun bir süredir futbolculardan bir olan Gökhan Çıra’yla beraber olan sosyal medya fenomenlerinden Selin Ciğerci, geçtiğimiz akşam üzeri dünya evine girmiş oldu. Görkemli bir durumda bulunan düğünü ve 40 kilo ağırlığa sahip gelinliği sayesinde bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Ciğerci, elinde yer alan çiçeği attığı esnada salon içerisinde adeta izdiham çıkmış oldu.

Gözleri kamaştıran bir düğünle evlenmiş olan Selin Ciğerci ile birlikte Gökhan Çıra’nın nikah şahitliklerini ise yakın dostlarından biri olan şarkıcılardan Demet Akalın yapmış oldu. Nikah merasimi esnasında çok duygusal anlar yaşamış olan Ciğerci, gözyaşlarına da hiç bir şekilde hakim olamadı.

Ünlülerin akın etmiş olduğu bu düğün esnasında konuk şeklinde gelmiş olan dansçılarda çok eğlenceli anlar yaşatmış oldu. Bir dönemler dans ile alakalı ders almış olan Ciğerci, dansözle beraber karşılıklı bir şekilde göbek atmış oldu. Çiftin düğünü esnasında yakın dostlarından biri olan Gökçe Kırgız ile birlikte Demet Akalın, Alişan ve Linet gibi isimler sahne almış oldu.

Düğün içerisinde en fazla dikkat çekmekte bulunan an da Selin Ciğerci’nin çiçek atma merasimi esnasında yaşanmış oldu. Gelin çiçeğini atabilmek amacıyla piste gelmiş bulunan Ciğerci, çiçeği havaya atmanın yerine yere doğru fırlattı. Çiçeği hızlı bir şekilde kapmak amacıyla beklemekte bulunan konuklar da adeta birbirlerini ezmiş oldu.