Ünlü durumda bulunan ve herkes tarafından çok sevilen sanatçılardan İzel, Instagram platformu üzerinde paylaşım yaptığı son fotoğraftan dolayı adeta olay olmuş bir durumda. İzel’i takip edenler ise, İzel’in paylaşmış olduğu bu fotoğrafının altına; ‘İzel hariç nerdeyse herkese benzemekte’ şeklinde bir yorum yaptı.

Ünlü durumdaki sanatçılardan biri olan İzel Çeliköz, Instagram platformu üzerinden yapmış olduğu son paylaşımından dolayı, kendisini takip edenlerin diline düşmüş bir durumda. Sosyal medya platformları üzerinde fazlasıyla aktif bir durumda bulunan İzel sosyal medya üzerinde; ”Yenilenen bu sürümüm, yakın bir zamanda Plus’ı da gelmiş olacak” şeklindeki bir notla paylaşmış olduğu fotoğraf ile adeta topa tutulmuş bir durumda. Kendisini takip eden hayranları Ece Seçkin’e çok daha fazla benzetilmiş olan bu İzel’in paylaşımının hemen altına, Ece Seçkin tarafından da kalp emojisi koyulması çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Fotoğrafın hemen alt kısmına; ‘İzel’den çok nerdeyse herkese benzemekte’ ile birlikte ‘Sende mi estetik yaptıranlar arasındasın?’ yorumlarının yanı sıra; ‘Hadise gibi bir hava da almaktayım’ benzerinde yorumlar gerçekleştirildi.

Kullanıcılardan bazıları da İzel’in sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğrafları üzerinde, photoshop ile birlikte filtreyi çok fazla abartmış olduğunu da iddia etti.