On üç sene öncesinde seslendirmiş olduğu ‘‘Hayal Et Sevgilim” isimli şarkı sayesinde o dönemlere damga vurmayı başaran İrem yağcı, son görüntüsüyle gören herkesi şaşkına çevirmiş oldu.

2005 senesi içerisinde seslendirmiş olduğu ”Hayal Et” isimli şarkıyla, dinlenme konusunda rekor kırmayı başaran genç yeteneklerden İrem Yağcı’yı anımsamayanınız yok denecek kadar azdır. ”Ceza mı bu? Çektiğim Çile mi?” şeklindeki sözler ile başlamakta bulunan bu şarkı, o dönemlerde özellikle de genç kitlenin gönlünde adeta bir taht kurmuş, listelerin 1 numarasına sahip aşk şarkısı olmayı başarmıştı. Pekala, ani bir şekilde ortadan kaybolmuş olan İrem yağcı, şu anda tam olarak nasıl görünmekte dersiniz? Besteleri o dönemlere damga vurmuş olan Yağcı, şu zamanlarda fazlasıyla başarılı bir avukat olmayı başardı.

Koç Üniversitesi’nde yer alan Hukuk Fakültesi içerisinden 2009 senesinde mezun olmuş durumdaki Yağcı, İstanbul Barosu’na da üye. 2011 senesi içerisinde Birtürk Aydın’la evlenmiş olan İrem Yağcı, Instagram platformu üzerinden aile yaşantısına yönelik bol bir miktarda fotoğraf paylaşımı yapıyor. Üstüne üstlük güzeller güzeli bir tane de kızı bulunuyor.

Arkadaşları ile birlikte oturmuş olduğu bir gece yarısında, şarkı söylediği esnada çekilmiş videosunun internete yüklenmiş olmasıyla başlamış idi müzik konusundaki kariyeri.