Arka Sokaklar isimli dizinin başarılı oyuncuları arasında yer alan İlker İnanoğlu, kalbini kendinden tam tamına 30 yaş ufak bir tane yabancı güzele kaptırmış durumda. Çift ayrıca geçmiş olduğumuz gün Levent yer alan bir tane alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı..

54 yaşında bulunan usta oyuncular arasındaki İlker İnanoğlu, Levent’te yer alan bir tane alışveriş merkezi içerisinde kendinden tam tamına 30 yaş ufak yabancı modellerden biri olan Annebel’le objektiflere yakalandı.

Kendinden tam tamına 30 yaş ufak sevgilisi le birlikte gelmiş olduğu alışveriş merkezinde gezintiye çıkan İlker İnanoğlu, gazetecilerin kendisini çekmekte olduğunu fark edince de hiç bir şekilde rahatsız olmadı. Annebel adına sahip kadın da; ünlü durumda bulunan oyuncunun tam tersine objektifleri fark ettiğinde adeta panik olmaya başladı ve eli ile yüzünü kapatmaya çalıştı. Aralarında yer alan yaş farkından dolayı dikkatleri çekmiş olan ikilinin birkaç ay öncesinde internet üzerinde tanışmış oldukları da konuşulmakta.

Instagram platformu üzerinde 11.000 tane takipçisi olan model Annebel, vermiş olduğu pozlardan dolayı da isminden söz ettirmekte.