Çok uzun bir zamandan beri aşk yaşamaya devam eden Hande Erçel ile birlikte Murat Dalkılıç geçmiş olduğumuz akşam üzeri Arnavutköy’de yer alan popüler bir balıkçı içerisinde tartışmaya başladı. Birbirlerine karşı seslerini yükseltmeye başlayan çift, fazlasıyla gergin bir biçimde mekanın içerisinden çıkarak uzaklaştı.

Popüler isimlerden Hande Erçel ile birlikte popçulardan Murat Dalkılıç, ardımızda bıraktığımız akşam üzerine Arnavutköy içerisinde bir akşam yemeği yemek istedi. Yemek yedikleri esnada bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başlamış olan çift etrafa hiç bir şekilde aldırmadan birbirine bağırmaya başladı.

Balıkçılardan birinde baş başa romantik bir şekilde yemek yemeye gitmiş olan gözde çiftin güzel başlamış bu gecesi fazlasıyla gergin bir şekilde sona erdi. Popüler durumdaki ikili, hiç bir şekilde bilinmemekte olan bir sebepten ötürü tartışmaya başlamış bir durumda. Etrafa hiç bir şekilde aldırmadan birbirlerine seslerini yükseltmeye başlayan çift daha sonraki dönem içerisinde ortamın sakinleşmeye başlamasıyla mekandan beraber ayrılmış oldu. Mekanda yer alan öteki müşterilerin dikkatlerini çekmiş olduğunun farkına varan popüler ikili, mekan içerisinde yüzleri asık ve tamamen gergin bir biçimde çıktı.

Kapı içerisinde bir müddet arabalarının gelmesini beklemiş olan çift, vale geç kaldığından dolayı da tekrardan mekana önmüş oldu. Arabalarının geldiği görülen popüler ikili, kapının önünde kendilerini beklemekte olan muhabirlerin sorduğu sorularını da cevapsız bırakıp arabalarına bindi ve uzaklaştı.