Denizli ili içerisinde, geçmiş olduğumuz hafta sonunda düzenlenen düğün esnasında Gürhan ile birlikte Ayşe Arslan dünya evine girmiş oldu. Gerçekleştirilmiş olan bu düğün töremi esnasında damadın yerine getirmiş olduğu gelenekler de gören herkesi hem çok fazla güldürmüş oldu hem ise biraz düşündürmüş oldu. Renkli bir takım görüntülerin ortaya çıkmış olduğu söz konusu bu düğün esnasında gelin evine kadar gelerek, gelini almış bulunan damat Gürhan Arslan dönüş esnasında baba evinin yer aldığı sokağın giriş kısmında durduruldu. Gelin arabası içerisinden inmiş olan damada akrabaları tarafından verilen halatla yaşamının sınavına başlamış durumda. Damat ise 1,5 ton ağırlığına sahip arabayı halat yardımıyla 100 metrelik bir mesafede çekerek baba evinin önüne kadar gelmiş oldu.

Geleneklere uyularak yapılmış olan bu düğün esnasında, damat almış olduğu bu halatı ortalama olarak 1,5 ton ağırlığına sahip gelin arabasının çeki demiri kısmına bağlamış oldu. Hemen sonrasında ise gelin Ayşe Arslan arabanın arka tarafındaki koltuklara, sağdıç olan Gökhan Arslan da ön tarafta yer alan koltuğa oturdu. Damat olan Gürhan Arslan da farklı bir tane akrabalarının direksiyonuna geçmiş olduğu söz konusu bu gelin arabasını davul ile birlikte zurna eşliğiyle halat yardımıyla çekmeye başladı.

Damat olan Arslan gelin arabasını ortalama olarak 100 metre kadar çekip baba evinin önüne getirmiş oldu. Kan ter içerisinde kalmış olan damadın bu halini gören herkes ise adeta kahkahalarla gülmüş oldu.