2,5 sene devam eden ilişkilerinin sonrasında 2018 senesinin Nisan ayı içerisinde ayrılma konusunda bir karar alan Murat Boz ile birlikte Aslı Enver, yedi aylık bir zaman geçtikten sonra barışmış ve aşklarına da kalmış oldukları yerden devam etme kararı almıştı. Fakat geçmiş olduğumuz gün ikilinin tekrardan ayrılmış oldukları haberi, hayranlarını çok fazla üzmeye başlamıştı.

Bu haberlerin ortaya çıkmasının hemen sonrasında O Ses Türkiye isimli programın Jüri üyelerinden biri olan Hadise’nin sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım Aslı Enver’e hayran olanları adeta çileden çıkartmış oldu. Murat Boz’la ismi devamlı olarak aşk dedikodularına karışmaya devam eden şarkıcılardan Hadise, çiftin ayrılıkla alakalı haberlerinin ortaya çıkmasının hemen sonrasında Murat Boz’a sarılmış olduğu bir fotoğrafla beraber O Ses isimli programın kulisinden fotoğraflar paylaşmaya başladı. Ünlü durumda bulunan sanatçının Murat Boz ile çok samimi durumdaki fotoğrafı, sosyal medya üzerinde adeta bir infial yaratmış durumda.

Instagram kullanıcılarından büyük bir kısmı da Hadise’yi adeta bir eleştiri bombardımanına tutmaya başladı. Takipçilerinden bir tanesi; ”Daha ilişkileri sona ereli sadece 1 gün olmuş, adam ile bu şekilde bir paylaşım gerçekleştirmesi fazlasıyla ayıp arkadaşça olsa dahi senelerden beri haklarında sürekli olarak aşk dedikodusu yapılmakta olduğunu bile bile! Hadise aslında tamamen bir primcidir” şeklinde yorum yazmış oldu.