31 Mart tarihinde gerçekleşen seçimlerden önce Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkanı adayları arasında yer alan İmamoğlu ile birlikte Yavaş için destek vermiş bulunan Athena Gökhan’ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak kutlamalar esnasında sahne alacak olduğu açıklaması yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ise mega kent içerisinde pek çok farklı noktada farklı kutlamalar yapıyor olacak.
Bunun dahilinde ise Ekrem İmamoğlu’yla çok sık bir şekilde bir araya gelmeye devam eden Athena Gökhan’ın da sahne alacağı açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Başkanı görevinde bulunan Ekrem İmamoğlu, Athena Gökhan’ın yanında ayrıca Şevval Sam’ın da İstanbul ilinde yer alan vatandaşlarla buluşacak olduğu konusunda bir açıklama gerçekleştirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Mansur Yavaş ise, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları esnasında Athena’nın sahne alacak olduğu konusunda bir açıklama yaptı. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Mansur Yavaş, kişisel durumda bulunan Twitter hesabı üzerinden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları konusunda paylaşım gerçekleştirdi.

Yavaş paylaşımı içerisinde; ”29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Athena konseri ile birlikte hep beraber kutlamış olacağız. Bayram coşkusunu hep birlikte yaşamak amacıyla bütün vatandaşlarımızı 29 Ekim Salı gününde saatler 20:30’u gösterirken Anıtpark’a beklemekteyim” ifadelerine yer verdi.