Megastar Tarkan, kendi modacılarından biri olan Gülnur Güneş’i mutlu günü içerisinde hiç bir şekilde yalnız bırakmamış oldu. Evlenmiş olduğu Pınar Tevetoğlu’yla birlikte düğüne katılım gerçekleştiren Tarkan, seneler geçtikten sonra bir ilke imza atmış oldu. Megastar davetli olanların ısrarda bulunmasının sonrasında sahneye çıkarak Ebru Gündeş ile bir düet yapmış oldu. İkili yapmış oldukları bu düet ile misafirlere unutulması zor anlar yaşatmış oldu.

Bütün davetlilerin eşlik etmiş olduğu bu düet içerisinde Ebru Gündeş ile birlikte Megastar, sevilmekte olan şarkılardan ”Gül döktüm yollarına” şeklindeki şarkıyı seslendirmiş oldular. Gülnur Güneş yapmış olduğu bir konuşmada, ünlü durumdaki şarkıcı için; ”Asla hiç bir düğün esnasında sahneye çıkarak, şarkı söylemeyecek olduğunu da bilmekteyiz. Bize özel olarak yaptın” şeklindeki sözler ile teşekkür etmiş oldu.

Yıldız durumda bulunan şarkıcının kıvrak dansları ile birlikte şarkıya eşlik etmiş olduğu anlar da bir tane davetlinin kamerasına saniye saniye yansımış oldu.

Tarkan’ın gerçekleştirilmiş olan Harbiye Açıkhava Konserleri esnasındaki kostümleri üzerinde imzası yer alan Gülnur Güneş, Tarkan’la nasıl tanışmış olduğunu da; ”Almanya’da yer alan düğün töreni sayesinde tanışmış oldum. Düğününe davetliler arasındaydım, düğün sırasında ise çalışmalarımı beğenmekte olduğunu ifade etti. Fazlasıyla değerli zamanlardı bunlar. Daha sonrasında ise Almanya içerisinde bir yemek esnasında bir araya gelmiş olduk ve çalışmamız ise o buluşma esnasında şekillendi” ifadelerine yer verdi.