Saat markalarından biri olan Chopard, 7. Boğaziçi Film Festivali ile ilgili olarak ”Chopard Loves Cinema” isimli bir konseptte özel bir gece düzenleme konusunda karar aldı. Söz konusu bu gece için, ünlü oyunculardan biri olan Serenay Sarıkaya’nın giymiş olduğu etek damgasını vurmuş durumda.

Çok daha yeni bir tane diziyle birlikte ekranlara dönüş yapma konusunda hazırlıklarını devam ettiren Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu pozuyla da adeta olay olmuş bir durumdaydı. Ünlü durumda bulunan oyuncunun yapmış olduğu paylaşımı içerisinde eteği üzerinde yer alan detay çok fazla dikkat çekmiş idi.

Önceki dönemlerde rol almış bulunduğu Medcezir isimli dizi içerisinde rol arkadaşlarından Çağatay Ulusoy’la aşk yaşayarak magazin gündeminde yer almaya başlayan Serenay Sarıkaya, bu söz konusu ilişki sona erdikten sonra ise bir müddet boyunca yaşamını kimseyi almamış ve hemen sonrasında da aynı reklam filmi içerisinde rol almış bulunduğu Kerem Bürsin’le aşk yaşamaya başlamış idi. Bir müddet öncesinde Kerem Bürsin’le de ayrılmış olan Serenay Sarıkaya’nın kalbi bir müddettir tamamen boş bir durumda.

Serenay Sarıkaya Kim?

1 Temmuz 1991 tarihi içerisinde Ankara ilinde dünyaya gözlerini açtı, 15 yaşında olduğu dönemlerde katılmış olduğu bir tane güzellik yarışması esnasında jüri özel ödülünü almayı başardı. Aynı seneler içerisinde Plajda ismine sahip bir tane sinema filmi içerisinde rol aldıktan sonra oyunculuğa adım atmış oldu.