Paylaşılmış olduğu ilk bölüm itibariyle büyük bir heyecan ile takip edilmekte olan Hercai isimli dizinin başarılı oyuncularından Feride Çetin dünya evine girdi. Dizi içerisinde Reyyan isimli karakterin annesi Zehra Şadoğlu’nu canlandırmakta olan başarılı durumdaki oyuncuyu nikah günü içerisinde sevenleri yalnız bırakmamış oldu.

Şişli Evlendirme Dairesi içerisinde kıyılmış olan nikah esnasında çiftin şahitlikleri ise Hürriyet yazarlarından biri olan Uğur Vardan’la oyunculardan biri olan Dilşad Çelebi üstlenmiş oldu. Sinema yazarlarından biri olan Murat Özer’le dünya evine giren güzel oyuncu, ön tarafı kısa arka tarafı da uzun gelinlik tarzında beyaz renkli bir elbise tercih etmiş oldu.

Feride Çetin kim?

Feride Çetin, 5 Kasım 1980 senesi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiş durumdadır. Aslında ise Bulgaristan göçmeni olduğu bilinmektedir. 2001 senesi içerisinde İstanbul Üniversitesi’nde yer alan İletişim Fakültesinin Radyo TV Sinema Bölümü’nden mezun oldu.

İki Genç Kız isimli filmin seti içerisinde Ataman tarafından keşfedilerek söz konusu filmin başrollerine seçilmiş ve fazlasıyla büyük bir beğeni toplamayı başaran Behiye isimli karaktere can vererek oyunculuk macerasına başlamış durumdadır. Oyunculuğun yanında çevirmenlik ile birlikte gazetecilik ve dergicilik deneyimi de olduğu açıklanan genç oyuncunun kendisinin yönetmiş olduğu 15 taneye yakın kısa filmi de yer almaktadır.