Şarkıcılardan biri olan Mustafa Sandal, geçmiş olduğumuz yıl avukatlardan Gülnur Tutumoğlu’nun yüzünün bir kısmının görünmekte olduğu fotoğraf paylaşımı yaparak aşkını açık bir şekilde ilan etmiş idi. Sandal’la beraberliği çok kısa sürmüş olan Tutumoğlu, geçtiğimiz gün Etiler içerisinde objektiflere yakalandı. Tutumoğlu, Mustafa Sandal tarafından söylenilen ”Eski sevgililerim sürekli olarak benim başıma çorap ördü” şeklindeki sözlerle ilgili de ilk defa konuşmuş oldu.

Muhabirlerin ısrarda bulunmasından sonra konuşmuş olan Tutumoğlu, Mustafa Sandal ile yaşamış olduğu kısa zamanlı beraberliğiyle alakalı da sessizliğini bozmuş oldu. Tutumoğlu burda, Sandal tarafından söylenen; ”Eski sevgililerim sürekli olarak benim başıma çorap ördü” şeklindeki sözlerinin sonrasında ”Beni kastetmiş olduğunu zannetmiyorum. Başına bir çorap örmüşlüğüm bulunmuyor ancak 2 tas çorba yapmışlığım da oldu” ifadelerine yer verdi.

Tutumoğlu’yla aynı saatler içerisinde Etiler’de yer alan Mustafa Sandal da arkadaşları ile bir tane mekandan çıktığı esnada objektiflere yakalandı. Kitap çıkartacak olduğunu ifade eden Mustafa Sandal açıklamasında ise; ”Hikayenin başlangıcından bu zamana kadar olan kısmı anlatıyor. Ben açık bir şekilde anlattım ekip ise yazdı. Her bir sayfasını keyifli bir şekilde okuyabileceğiniz çok güzel bir kitap olacak. Aslında tam bir şekilde biyografi değil ancak çok tatlı bir kitap olarak çıkacak” ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü..