Ekranlarda görmeye alıştığımız en yakışıklı oyunculardan biri olan ve ayrıca sergilemiş olduğu performanstan dolayı da herkesin beğenisini kazanan Kıvanç Tatlıtuğ, şaşırtmış bir iddiayla adeta gündeme gelmiş oldu. Evlenmiş olduğu günden bu yana ismi ihanet iddialarına hiç bir şekilde karışmamış olan Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’i Victoria’s Secret meleklerinden bir tanesiyle aldatmış olduğu ortaya atılmış durumda.

Söylemezsem Olmaz adlı program içerisinde çok daha detaylı bir biçimde ele alınmış olan bu iddia, gündeme adeta bomba gibi düşmüş oldu. İddialara bakılırsa Kıvanç Tatlıtuğ, 2013 senesi içerisinde aynı reklam filmi esnasında rol almış olduğu Sara Sampaio’yla görüşmeyi çekimler bittikten sonrasında da devam ettirdi. Ayrıca 35 yaşında bulunan yakışıklı durumdaki oyuncu, sadece bunla da kalmadı ve 2016 senesi içerisinde dünya evine girdiği Başak Dizer’i dünya çapında ünlü modelle aldatmış oldu.

İddialara bakılırsa Kıvanç Tatlıtuğ ve Victoria’s Secret’ın 28 yaşında bulunan popüler durumdaki meleği, yurt dışında yer alan bir otel içerisinde buluştu. İki isim, otele ayrı bir şekilde giriş gerçekleştirdi fakat aynı ıda içerisinde buluştu. Haberin hemen sonrasında özellikle de Kıvanç Tatlıtuğ’a hayran olanlar, sosyal medya hesapları üzerinde; ”Bu yalnızca Kıvanç’ı karalayabilmek maksadıyla yapılmış olan bir kampanyadır” ifadelerine yer verilen ihanete inanmamış olduklarını dile getirmiş oldu. Dünya çapında ünlü model, 2015 senesinden bu yana milyarder iş adamlarından biri olan Oliver Ripley’la aşk yaşamayı sürdürüyor.