5 sene boyunca devam eden evliliklerini tek bir celseyle sona erdiren Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan çifti konusunda çok daha yeni bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Serdar Ortaç boşanmış olduğu eşi için konuşma yasağı aldırmış bir durumda.

2014 senesi içerisinde fazlasıyla görkemli bir düğün ile birlikte nikah masasına oturmuş bulunan Serdar Ortaç ile İrlanda asıllı modellerden Chloe Loughnan, ardımızda bıraktığımız Ağustos ayı içerisinde tek bir celseyle boşandı. Boşanmanın ardından tam 2 ay geçtikten sonra Serdar Ortaç’tan ise eski eşi Chloe Loughnan’a çok fazla şaşırtan bir hamle gelmiş bulundu. Serdar Ortaç boşanmış olduğu eşi için konuşma yasağı aldırmış bir durumda.

Kanal D ekranlarında karşımıza çıkan ”Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli program tarafından yapılan habere bakılırsa; Chloe Loughnan, Serdar Ortaç’la evli bulunduğu dönemin yanı sıra evliliğinde yaşamış olduklarıyla alakalı bir şekilde konuşma gerçekleştiremeyecek.

Genç yaşta bulunan model, söz konusu bu yasağı deler ise 100.000 Türk Lirası tutarında bir ödeme yapacak. Aynı durumda bulunan şartlar Serdar Ortaç ile ilgili de geçerli durumda bulunacak. Serdar Ortaç ise vermiş olduğu röportajlar esnasında Chloe ile geçirmiş olduğu evliliğinden hiç bir şekilde söz etmeyecek.