Ünlü sanatçılardan biri olan Berkay Şahin, üç hafta öncesinde meslektaşlarından biri olan Cansu Kurtçu’yu dinlemek için gitti. Aynı mekan içerisinde aralarında problem olduğu bilgisine ulaşılan şarkıcılardan Alya ve sevgilisi ile karşılaşmış olan Berkay, Alya’nın sırtına dokunduğundan dolayı mekanın içinde bir gerginlik çıkmış oldu.

Kanal D ekranları üzerinde paylaşılan 2. Sayfa isimli program tarafından yapılan habere bakılırsa; Berkay Şahin, yıldızı daha yeni parlamaya başlayan şarkıcılardan Alya’ya bir albüm yapmayı talep etti. Berkay, söz konus ubu albümün yanında Alya’nın kendi talep ettiği mekanlar içerisinde sahne almasını şart koştu. Alya da söz konusu bu teklifi kabul etmediğinden dolayı ikilinin arasında bir gerginlik çıkmış oldu. Ve hatta Berkay da, Alya’ya hakaret içeriğine sahip mesajlar yolladı.

Geçmiş olduğumuz akşam üzeri Cansu Kurtçu’nun sahne aldığı alkollü mekan içerisinde karşılaşmış olan Berkay Şahin ile birlikte Alya’nın oyuncu olduğu bilgisine ulaşılan sevgilisi Eren Salihoğlu’nun aralarında bir gerginlik meydana geldi. Cansu Kurtçu’nun talep etmesinin ardından sahneye çıkarak bir tane şarkı söylemiş olan Berkay, masasına döndüğü esnada Alya’nın sırtına dokunmuş oldu. Berkay’ın Alya için daha öncesinde yollamış olduğu mesajları okuduğu bilgisine ulaşılan Hacısalihoğlu ise şarkıcının, sevgilisi olan Alya’nın sırtına dokunması ile birlikte sinirlerine hiç bir şekilde hakim olamadı. Eren Hacısalihoğlu hemen sonrasında; ”Noluyor, sen benim sevgilime nasıl dokunabiliyorsun” ifadelerine yer vererek ünlü sanatçılardan Berkay Şahin’le tartışmaya başladı.