Galatasaray Spor Kulübünün sezon başladığı dönemlerde Celta Vigo kulübünden kiralık bir şekilde kadrosuna almış olduğu Emre Mor, sosyal medya üzerinde yer alan fenomenlere gönderdiği mesajlar ile gündeme gelmiş bir durumda. Instagram platformu üzerinde 261.000 tane takipçisi yer alan Sude adına sahip bir kadın, Emre Mor’un kendine göndermiş olduğu mesajları açık bir şekilde ifşa etmiş oldu.

Devamlı olarak kadınlara yollamış olduğu özel mesajlardan dolayı gündeme gelmiş olan Mor tekrardan ifşa olmuş bir durumda. Geçmiş olduğumuz ay içerisinde, moda yarışması sayesinde ün kazanan Yağmur Taktaş’a atmış olduğu mesajlardan dolayı gündeme gelmeye devam eden başarılı futbolcu, bu defa ise bir tane modele göndermiş olduğu mesajadan dolayı olay olmuş durumda.

Instagram platformu üzerinde 261.000 tane takipçisi yer alan bir tane kadına özel mesaj yolladığı ifşa olan Emre Mor, kendine Snapchat platformu üstünden ulaşmasını ifade etti. Genç yaşta bulunan popüler kadın da kendisine gelmiş olan mesajı ise ”Bu artık ifşalanmayı hak etmiş duruma” şeklindeki bir not ile Instagram hesabı üzerinden ifşa etmiş bir halde. Sude adına sahip genç yaştaki kadın, hemen sonrasında Emre Mor’u Snapchat platformu üstünden engellemiş olduğunu açıkça gösteren fotoğrafı da paylaşmış oldu.

Sude adına sahip genç yaştaki kadın, Instagram platformu üzerinde 4,1 milyon tane takipçisi yer alan sporculardan Sergi Constance ile birlikte şarkıcılardan Jason Derulo’nun da kendine özel mesaj göndermiş olduğunu ifade ederek ifşa etmiş bir durumda.