Denizli ilinde yer alan Babadağ ilçesi içerisinde şoförünün kontrolünden çıktığı açıklanan bir tane beton mikseri yola devrilmiş oldu. Aracın içinde sıkışmış olan şoför ise itfaiye ekiplerinin yardımlarıyla kurtarılabildi.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu olay, Yardan Çayı bölgesi üzerinde gerçekleşti. Cengiz K.’nın (54) kullanmakta olduğu 20 ZC 1704 plakasına sahip bir beton mikseri şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucunda kontrolden çıktı ve devrilmiş oldu. Devrilmiş olan mikserin şoförü de aracın içinde sıkıştı. Çevrede yer alanların ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın gerçekleştiği yere sağlık ekipleri ile birlikte polis ekipleri ve itfaiye ekipleri yönlendirildi. Araç içerisinde sıkışmış olan şoförü bulunmakta olduğu yerden çıkartmayı başaran itfaiye personelleri sonrasında ise sağlık personellerine teslim etti. Olayın gerçekleştiği yerde yapılmış olan ilk müdahalenin hemen sonrasında ise Cengiz K. ambulansla hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmış oldu.

Ekipler ise devrilmiş olan beton mikserinin hızlı bir şekilde kaldırılması ve yol temizliği amacıyla çalışma başlatmış bir durumda. Kaza yapmış olan şoförün sağlık durumunun ise iyi olduğu konusunda bilgilere ulaşıldı.