Ünlü ve başarılı sanatçılardan biri olan Demet Akalın, Barış Pınarı Harekatı’nın dahilinde operasyona gitmiş olan askerlerimize destek olabilmek amacıyla bugün verecek olduğu konserin yüm gelirlerini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacak olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Akalın’ın söz konusu paylaşımından hemen sonra birkaç tane ünlü sanatçı daha vakfa bağış yapacak oldukları konusunda açıklamalarda bulundu.

Şarkıcılardan Tuğba Ekinci de geçtiğimiz gün Demet Akalın’ın başlatmış olduğu bu fazlasıyla anlamlı davranışın gizli kalmasının gerekli olduğunu ifade ederek tepki göstermiş oldu.

Son zamanlar içerisinde yapmış olduğu sivri çıkışlardan dolayı çok sık bir şekilde isminden söz ettirmeyi başaran Tuğba Ekinci, bu defa ise ilk sırada Demet Akalın yer almak üzre pek çok ismi hedef almış bir durumda. Instagram hesabı üzerinden Demet Akalın’ın bağış yapmış olmasıyla alakalı hazırlanmış bir tane fotoğrafın paylaşımını gerçekleştiren Ekinci, ”Star sonradan olunmaz da doğulur şeklindeki laf buralardan gelmekte. Bu yapılan bağışlar tamamen gizli bir şekilde olur ve star olan kişi entellektüelse kendi üzerinde radikal değişiklikler yapabilmekteyse aslında bir stardır ve merak uyandırmayı da. Öyle birini ise bizim içimizde hiç bir şekilde göremiyorum veyahut hiç bir şekilde görünmeyin tıpkı bir koyun gibi her yıl aynı şeyleri deneyecek olduğunuza” ifadelerine yer verdi.